Z INDUSTRIALNĄ NUTĄ

ARTATU DESIGN

Nowoczesności nadają wnętrzu zastosowane materiały, w tym beton architektoniczny
i cegła.
Współgrają one z dodatkami o lekko industrialnym charakterze. Kominek dodaje przytulności i ciepła a dzięki sprytnemu wkomponowaniu i zlicowaniu wszystkich powierzchni nie przytłacza. Bardzo kobieca i przytulna sypialnia stanowi odskocznię od nowoczesności panującej w pozostałych pomieszczeniach.

Opis:

Projekt wnętrza dla młodego, zapracowanego małżeństwa miał być jednocześnie nowoczesny i przytulny. Lekko industrialnego charakteru nadaje mu wykorzystanie betonu architektonicznego, z którym idealnie współgrają refleksy miedzianych powierzchni. Marzeniem domowników był kącik z kominkiem, pozwalający na chwilę wytchnienia. Mimo małej powierzchni kominek wkomponowano tak, by nie przytłaczał otoczenia. Sypialnia to królestwo pani domu – jest niezwykle kobieca, miękka, w pudrowych odcieniach.

Łóżko Bonaldo w odcieniu pudrowego różu wspaniale współgra ze światłem, dając różnorodne refleksy. W gabinecie na życzenie pana domu znalazło się miejsce dla cegły, uzupełniającej industrialny charakter, oraz biblioteczki na pokaźny księgozbiór domowników. Zastosowany w łazience beton architektoniczny ocieplony jest drewnem w orzechowych odcieniach. Całość uzupełniają obrazy z Galerii Sztuki Współczesnej Dagma Art w Katowicach.

Galeria:

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

artatu design | Katarzyna Wierzbicka ul. Łukasińskiego 45 /1 41-103 Siemianowice Śląskie
biuro@artatu.pl
to top button