NOWOJORSKA ELEGANCJA

ARTATU DESIGN

Mimo niewielkiej przestrzeni, dzięki zastosowaniu wielu ciekawych rozwiązań udało się
zaprojektować przytulne i praktyczne mieszkanie. Wewnątrz postawiono na spokojną, ciepłą kolorystykę i proste formy. Duży taras stanowi przedłużenie salonu i doskonałe miejsce odpoczynku.

Opis:

Niewielkie, eleganckie mieszkanie jest przytulną przystanią dla właścicieli, mieszkających na stałe w innymi mieście. W projekcie tego wnętrza postawiono na ciepłe pastele i minimalistyczna formy, a elegancji dodają wielkoformatowe płytki imitujące opal. Całości dopełniają obrazy z Galerii Terra w Katowicach. Płytki zastosowane w salonie znajdują kontynuację na tarasie, na który prowadzą duże przeszklone drzwi. Dzięki temu przestrzeń została optycznie powiększona, a latem taras stanowi przedłużenie salonu i ulubione miejsce odpoczynku domowników.

W niewielkim wnętrzu zastosowano wiele ciekawych zabiegów pozwalających wykorzystać powierzchnię do maksimum. Kuchnię zaaranżowano tak, by przestrzeń robocza była niewidoczna z salonu. W małej łazience wyzwaniem okazało się zmieszczenie pralki – została ona schowana w dużej szafce z lustrem, które nie tylko doskonale ją maskuje, ale też optycznie powiększa przestrzeń.

Galeria:

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

artatu design | Katarzyna Wierzbicka ul. Łukasińskiego 45 /1 41-103 Siemianowice Śląskie
biuro@artatu.pl
to top button