GRAFICZNE

ARTATU DESIGN

Projektując to wnętrze skupiono się głównie na zwiększeniu praktyczności i dopasowaniu
charakteru aranżacji do gustu właściciela. We wnętrzu dominują szarości podbite mocnymi czarnymi akcentami i graficzne elementy, a obrazy stanowią wyjątkowe urozmaicenie..

Opis:

Mieszkanie zaprojektowane z myślą o singlu, miłośniku sztuki. Istotne przy projektowaniu tego wnętrza było uzyskanie jak największej przestrzeni. Dlatego projekt zakładał zmianę zaproponowanego przez dewelopera układu – wyburzono ściany dzielące przestrzeń na dwa małe, nieustawne pokoje, łącząc sypialnię z salonem. Jednak sprytny zabieg z wykorzystaniem przesuwnych drzwi pozwala w każdej chwili oddzielić od siebie te dwa pomieszczenia. W aranżacji tego wnętrza duża rolę grają graficzne formy. Całość utrzymana jest w odcieniach szarości, z mocnymi, czarnymi akcentami.

W salonie na życzenie właściciela zastosowano beton
architektoniczny. Ściana ta, wzorem nowojorskiej bohemy, przygotowana jest do powieszenia obrazów. Dopełnienie całości stanowią dzieła z galerii Dagma Art w Katowicach. Również w sypialni znalazło się miejsce dla nowojorskiego motywu, a lustrzane drzwi szafy powiększają optycznie przestrzeń. Mocnym akcentem w łazience są płytki z graficznym wzorem, kojarzącym się z miękką i ciepłą tkaniną.

Galeria:

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

artatu design | Katarzyna Wierzbicka ul. Łukasińskiego 45 /1 41-103 Siemianowice Śląskie
biuro@artatu.pl
to top button