DESIGN

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

O NAS

Projektowane przeze mnie wnętrza mają służyć mieszkańcom wiele lat. Muszą zatem być funkcjonalne, komfortowe, ale przede wszystkim dopasowane do ich gustów i codziennego rytmu życia. Dlatego każdy projekt traktuję indywidualnie, a proponowane rozwiązania dopasowuję do konkretnych Klientów.

artatu design to autorskie studio, które powstało z pasji do projektowania. Wieloletnie doświadczenia w realizacji różnorodnych projektów zaowocowały podjęciem samodzielnej działalności. Studio opracowuje projekty wnętrz prywatnych, apartamentów, domów, lokali usługowych i biur. Oferuje również aktywny udział w realizacji wykreowanych przestrzeni nie tylko poprzez pełnienie nadzoru autorskiego, ale również kompleksowe koordynowanie prac realizacyjnych na życzenie Klienta.

Każde zlecenie jest indywidualne. W poszczególnych etapach realizacji szczególną rolę odgrywa wysoki poziom komunikacji z inwestorem będący fundamentem efektywnej pracy. Podczas powstawania projektu punktem wyjściowym jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zastosowanych rozwiązań i materiałów. Przedstawione aranżacje muszą w pełni odzwierciedlać niepowtarzalny styl zleceniodawcy oraz spełniać jego potrzeby. W centrum uwagi pozostają zawsze nowoczesność, funkcjonalność i ergonomia. Projekty artAtu design to synonim harmonijnych wnętrz z zaaranżowanym niekonwencjonalnym detalem.

in-the-press-img

PARTNERZY

pepe
www.pepedesigne.pl
just
www.justselect.eu
instal
www.instalbud.pl
inter
www.intercasa.pl
max
www.max-fliz.com.pl
terra
www.galeriaterra.pl
dagma
www.dagmaart.com
modern
www.modernstudio.com.pl
quote-signs

REFERENCJE

Moja współpraca z panią Katarzyną Wierzbicką i artatu zaczęła się od projektu i aranżacji pergoli ogrodowej. Obecnie współpracujemy ponownie, tym razem przy aranżacji przestrzeni biurowej o powierzchni około130 m2, co jest niemałym wyzwaniem. Pani Katarzyna bardzo szybko wyczuła moje preferencje i niemal od razu trafiła ze swoimi propozycjami w mój gust. Mamy podobny sposób pracy, dzięki czemu szybko udało nam się złapać nić porozumienia. Przy aranżacji biura zadaniem pani Katarzyny było nie tylko stworzenie projektu – obecnie sprawuje nadzór nad pracami wykończeniowymi. Zaskoczyło mnie, że poza zdolnościami z zakresu projektowania, pani Katarzyna posiada bogatą wiedzę techniczną, która pozwala łatwo porozumieć się z ekipą wykonującą prace wykończeniowe. Jeżeli będę realizował kolejne projekty wymagające współpracy z biurem projektowym, pracownia artatu na pewno będzie moim pierwszym wyborem.

MICHAŁ GAWRON /  Prezes Zarządu PRONOTOS Sp. z o.o.

Pani Katarzyna dała się poznać jako osoba bardzo otwarta na oczekiwania klientów. Przed przystąpieniem do pracy nad projektem poświęciła wiele czasu, by poznać przyszłych domowników. Potrafi słuchać i wyczuć potrzeby klientów, a jednocześnie wie, jak przekonać do własnych pomysłów, które w rezultacie przyniosły nam wiele satysfakcji. We współpracy z panią Katarzyną bardzo cenię jej elastyczność i dobry kontakt. Współpraca z panią Katarzyną Wierzbicką obejmowała przygotowanie projektu wnętrza domu w zabudowie szeregowej oraz nadzór nad pracami i doradztwo w zakresie zastosowanych materiałów czy pasujących do całości mebli.

DOROTA MACHURA /   Wymagająca właścicielka kancelarii prawnej

Dzięki kreatywnemu podejściu i sugestiom pani Kasi udało się zrealizować w urządzanym mieszkaniu pomysły, które na pierwszy rzut oka wydawały się niewykonalne. Zadaniem pracowni artatu było stworzenie projektu wnętrza mieszkania oraz doradztwo w trakcie realizacji. Pani Kasia okazała się nie tylko profesjonalistką, ale też osobą bardzo pozytywną i pomysłową – wielokrotnie proponowała rozwiązania zaskakujące, na które sama na pewno bym nie wpadła. Współpracę – mimo iż minęło już pięć lat – wspominam bardzo miło i na pewno gdyby była taka potrzeba ponownie skorzystałabym z usług pani Kasi i prowadzonej przez nią pracowni artatu.

IWONA NOWAK

O tym, że jestem zadowolona ze współpracy z pracownią artatu design najlepiej świadczy fakt, że właśnie wspólnie realizujemy drugi projekt. Pierwszym projektem było wykończenie domu od stanu deweloperskiego. Zadanie pracowni artatu polegało na kompleksowym przygotowaniu wnętrza, od projektu po nadzór autorski nad wykonywanymi pracami. Obecnie współpracujemy przy wykańczaniu mieszkania, które nie było remontowane od około 20 lat. Pani Katarzyna jest perfekcjonistką, przykłada uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów, na które ja sama nie zwróciłabym uwagi. Ponadto jest profesjonalistką, świetnie dogaduje się nie tylko z klientami, ale też z ekipą prowadzącą prace remontowe – potrafi wyjaśnić nawet skomplikowane kwestie budowlane. Oba zaprojektowane przez panią Katarzynę wnętrza okazały się nie tylko nowoczesne, ale też – co równie ważne – funkcjonalne i komfortowe.

MARIOLA MAKOWSKA /   Dynamiczna młoda biznes woman

USŁUGI

lupa
Konsultacje

Masz własną wizję wnętrza, ale potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Skonsultuj swoje pomysły

z nami i nadaj im realny kształt!

interior-design-icon2
Projekt Koncepcyjny

Przed przystąpieniem do realizacji tworzymy wizualizację tego, jak może wyglądać dane wnętrze.

interior-design-icon
Projekt Wykonawczy

Projekt wykonawczy pozwala na sprawną realizację założeń przyjętych w koncepcji.

structure-design-icon
Realizacja pod klucz i nadzory

Od projektu do gotowego wnętrza. Koordynujemy i nadzorujemy realizację projektu.

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

artatu design | Katarzyna Wierzbicka ul. Łukasińskiego 45 /1 41-103 Siemianowice Śląskie
biuro@artatu.pl
to top button