DESIGN

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

USŁUGI

Zajmujemy się tworzeniem koncepcji , projektów wykonawczych  a także ich wykonaniem począwszy od prac budowlanych po  wyposażenie  w detale  projektowanych wnętrz : budynków mieszkalnych, lokali usługowych, biur i innych przestrzeni użytkowych. Posiadamy kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. To sprawia, że nasi Klienci zyskują pewność, że doradzają im prawdziwi fachowcy. Aranżacja wnętrz jest wbrew pozorom zadaniem trudnym i wymagającym nie lada umiejętności i przede wszystkim wyczucia oraz smaku  wiedzy technicznej.

Zlecając nam wykonanie a następnie realizację projektu możecie mieć pewność, że zadbamy o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Będziecie zachwyceni aranżacją jaką dla Was przygotujemy a efekt końcowy z pewnością przerośnie Wasze oczekiwania. Warto zatem skontaktować się z nami i powierzyć nam to odpowiedzialne zadanie. Z pewnością Was nie zawiedziemy.

lupa
KONSULTACJE

Masz własną wizję wnętrza, ale potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Skonsultuj swoje pomysły z nami i nadaj im realny kształt!

PROJEKT KONCEPCYJNY

Przed przystąpieniem do realizacji tworzymy wizualizację tego, jak może wyglądać dane wnętrze.

interior-design-icon2
interior-design-icon
PROJEKT WYKONAWCZY

Od projektu do gotowego wnętrza – projekt wykonawczy pozwala na sprawną realizację założeń projektanta.

REALIZACJE POD KLUCZ I NADZORY

Prawidłowa realizacja projektu wymaga dbałości nawet o najdrobniejsze szczegóły na każdym
etapie prac. Wdrożenie projektu polecam sprawdzonym wykonawcom, pilnuję prawidłowego przebiegu prac, doradzam wykonawcom i pełnię rolę konsultanta. Domownikom pozostaje tylko cieszyć się efektem końcowym.

structure-design-icon
KONTAKT

NAPISZ DO NAS

artatu design | Katarzyna Wierzbicka ul. Łukasińskiego 45 /1 41-103 Siemianowice Śląskie
biuro@artatu.pl
to top button